DEZAKO - podstrona serwisu

Historia

DEZAKO Sp. z o.o. powstała w 1991 roku w wyniku prywatyzacji działającego wcześniej w Dębicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w spółkę pracowniczą. To była pilotażowa prywatyzacja pod patronatem ministra Janusza Lewandowskiego. Pozwoliło to uratować wiele miejsca pracy, jak również umożliwiło dalszy rozwój Spółki. Obecnie firma zatrudnia 145 pracowników.
W zakresie prowadzonych przez Spółkę działalności znajduje się zarówno gospodarka odpadami, prowadzenie składów budowlanych, stacji paliw jak i świadczenie wszelakich usług związanych z wieloma branżami naszej spółki. Pozycja jednostki na rynku jest ustabilizowana, mimo znaczącej konkurencji w zakresie handlu i usług.
Stale podnosimy swoje kwalifikacje by oferować naszym Klientom nowoczesne oraz konkurencyjne usługi i produkty.
Podstawowymi zadaniami jest dążenie do stałego wzrostu wartości Spółki realizowanego poprzez racjonalny i bezpieczny rozwój, osiągnięcia pozycji stabilnego ogniwa gospodarczego w regionie dębickim gwarantowanego przez ciągłość sprzedaży towarów, terminową i wysoką jakość usług oraz elastyczność na potrzeby partnerów gospodarczych i klientów indywidualnych. Naszym celem jest prowadzenie działalności zgodnie z normami ekologicznymi oraz uczciwej konkurencji.