DEZAKO - strona główna

COVID-19

W związku z zaistniałą sytuacją (zgodnie z ustawią z 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych, Dz.U. poz. 374) informujemy, iż firma Dezako Sp. z o.o. nie przyjmuje petentów do odwołania.
Składy materiałów budowlanych są czynne.


Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 14 683 40 28

Nowy obszar działaności

Wynajem pomieszczeń biznesowych.

Witamy na naszej stronie!

Wykraczając poza horyzont, Nasza Firma przez ponad 20-lat skutecznie realizując strategię dywersyfikacji działalności z powodzeniem utrzymuje się na trudnym i wymagającym rynku Podkarpacia. Naszych klientów od lat przyciąga profesjonalizm oraz szeroki wachlarz oferowanych usług. Wysoka jakość ich wykonania zapewnia Firmie współpracę z klientem indywidualnym, samorządami, spółdzielniami oraz przedsiębiorcami naszego regionu. Wyspecjalizowane Zakłady Naszej Spółki świadczą usługi z zakresu: gospodarki odpadami, usługi remontowo-budowlane, pogrzebowe, obróbka kamienia, serwisowanie narzędzi i urządzeń spalinowych, mechanika samochodowa oraz wynajem nieruchomości.
Na szeroką skalę zajmujemy się również handlem: hurtowym i detalicznym paliw ciekłych, elektronarzędziami, urządzeniami spalinowymi, materiałami budowlanymi.
Niezależnie od zakresu działalności oraz rodzaju współpracy wobec wszystkich stosujemy niezawodne rozwiązania i optymalne doradztwo.
DEZAKO Sp. z o.o. posiada wszelkie wymagane dokumenty, zezwolenia i koncesje na prowadzenie działalności oraz zapewnia gwarancję jak również przejmuje pełną odpowiedzialność za wykonanie zleconych zadań.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Informacje i usługi

Aktualności